Балаларға қосымша білім беру Аймақтық Ғылыми-Практикалық Орталығы

Региональный Научно-Практический Центр дополнительного образования для детей

Қарағанды облысының 10-сынып оқушылары арасындағы Қазақстан тарихы пәнінен өткен облыстық олимпиада қорытындысы (Итоги областной олимпиады по истории Казахстана среди учащихся 10-классов Карагандинской области)

Қарағанды облысының 10-сынып оқушылары арасындағы

 Қазақстан тарихы пәнінен өткен облыстық олимпиада қорытындысы

 

         Қарағанды облысының білім басқармасының жылдық жоспарына сай  және Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығы аясында  «Сарыарқа дарыны» балаларға қосымша білім беру аймақтық ғылыми-практикалық орталығы 2021 жылғы 17 мамырда  10-сынып оқушылары арасында Қазақстан тарихы пәнінен облыстық олимпиадасын өткізді.

          Олимпиада нәтижесінде 51 оқушы I, II және III дәрежелі дипломдармен  және (5000 тг) ақшалай сертификаттармен марапатталды.

Олимпиада жеңімпаздары (1 орын-6 оқушы):

-Байдильдинов Жангир, Саран қ.,  № 17 мектеп-лицейі;

-Әбдулғазизова Білімжан, Жезқазған қ., №8 гимназиясы;

-Иващенко Ангелина, Теміртау қ., Т. Әубәкіров атындағы гимназиясы;

-Хван Тамара, Жезқазған қ.,  №26 гимназиясы;

-Мукумова Назерке,  Қарағанды қ., "Дарын" ММИ;

-Джангалиев Дарын, Қарағанды қ.,  С. Саттаров атындағы мектеп-лицейі.

Олимпиада жеңімпаздары (ІІ орын-14 оқушы):

-Адамов Аббас, Қарағанды қ., № 74 ЖББОМ;

-Балабиева Айгүлім, Нұра ауданы, С.Сейфуллин атындағы ЖББ ОМ;

-Қызылбай Айбота, Қарағанды қ., А. Байтұрсынұлы атындағы мектеп-лицейі;

-Рыспек Алтынбек, Қарағанды қ., № 66 мектеп-лицейі;-Қордабай Алмат,  Қарағанды қ., "Дарын" ММИ;-Елеуов Бекжан,  Қарағанды қ., Жамбыл атындағы ММИ;-Ниязбекова Аружан, Нұра ауданы, М.Дулатұлы атындағы ЖББ ОМ;-Садвакасова Дильназ, Қарағанды қ., Ә. Бөкейхан атындағы ЖББ ОМ;-Қаранайқызы Қарақат, Балқаш қ., №16 ЖББ ОМ;-Оразбекова Арайлым, Балқаш қ.,  №2  Абай атындағы мектеп-лицейі;-Амантай Толқын,  Жезқазған қ., №1 ЖББ ОМ;-Хасен Әдемі, Жезқазған қ., №13 ЖББ ОМ;-Серік Ажар, Қарағанды қ., №61 ЖББОМ;-Сушкевич Карина, Сәтбаев қ., №15 ЖББ ОМ.Олимпиада жеңімпаздары (ІІІ орын-31 оқушы):-Прокопьева Диана,  Абай ауданы, П. Корниенко атындағы ҚББ МО;-Жолтай Раушан, Бұқаржырау ауданы, Үштөбе ТМ (РО);-Қуанышбек Айжан, Жезқазған қ., №11 ЖББ ОМ;-Омар Нұрай, Қарағанды қ., №36 ЖББОМ;          -Садықбек Жансая, Сәтбаев қ., №15 ЖББ ОМ;-Әбден Әбдіәзиз, Жезқазған қ., №3 БИЛ;-Сүйеу Әліби,  Балқаш қ., "Зияткер" ММИ;-Айтуганова Лаура, Қарағанды қ., Жамбыл атындағы ММИ;-Мартынова Александра,  Қаражал қ.,  № 30 ЖББ ОМ;-Орловская Раиса, Теміртау қ., Қыздар гимназиясы;-Сабит Дильназ, Балқаш қ., "Зияткер" ММИ;-Алдашева Камила, Қарағанды қ., Қ. Сәтбаев атындағы гимназиясы;-Құттымұратов Ернұр, Қарағанды қ., №18 ЖББОМ;-Мағұрыпқанқызы Айшуақ, Абай ауданы, №5 мектеп-гимназиясы;-Кадирбекова Ботакөз, Шет ауданы, Ж. Ақылбаев атындағы мектеп-гимназиясы;-Ахметова Алуа, Шет ауданы, Ю.А.Гагарин атындағы мектеп-лицейі;-Жолдыбай Гүлназ, Ұлытау ауданы,  №15 ЖББ ОМ;-Таимова Азиза, Балқаш қ., "Зияткер" ММИ;-Дюсен Жаннұр, Балқаш қ., "Зияткер" ММИ;-Жұмаділда Жанара, Жаңаарқа ауданы, А.Сейдімбек атындағы ЖББ ОМ;-Зинченко Светлана, Қарағанды қ., № 97 гимназиясы;-Ақылбекова Інжу, Жезқазған қ., Кеңгір ауылының №2 ЖББ ОМ; -Укубасова Панар,  Абай ауданы, №9 ЖББ ОМ;-Шасабирова Алина, Қарағанды қ., №32 ЖББОМ;-Усатова Ангелина, Қарағанды қ., № 93 гимназиясы;

-Жайылханова Венера, Шахтинск қ., № 9 ЖББ ОМ;

-Серикова Аяжан, Бұқаржырау ауданы, Амангелді ЖББ ОМ;

-Маралова Жанель,  Ақтоғай ауданы, Қ.Нұржанов атындағы ТМ (РО);

-Мараткызы Мәлике,Осакаров ауданы, №25 ЖББ ОМ;

-Данилова Златослава, Балқаш қ., №4  ЖББ ОМ;

-Сайлаубай Амина,  Қарқаралы ауданы, О.Жәутіков атындағы №1  ЖББ ОМ.

Жеңімпаздар мен жүлдегерлерді жеңістерімен құттықтаймыз!

 

Итоги областной олимпиады по истории Казахстана

среди учащихся 10-классов Карагандинской области

 

         Согласно  Плану работы Управления образования Карагандинской области   региональным  научно-практическим центром  дополнительного образования для детей  «Сарыарка дарыны»  17 мая 2021 года проведена  областная олимпиада по истории Казахстана среди учащихся 10-классов, посвященная 30-летию Независимости Республики Казахстан.  

          По итогам олимпиады награждены  51 учащийся дипломами І, ІІ и ІІІ степени и денежными сертификатами (5000 тг).

Победители олимпиады (І место-6 учащихся):

-Байдильдинов Жангир, ШГ № 17 г. Сарани;

-Әбдулғазизова Білімжан, гимназия №8 г. Жезказган;

-Иващенко Ангелина, гимназия им.Т.Аубакирова г. Темиртау;

-Хван Тамара, гимназия №26 г. Жезказган;

-Мукумова Назерке, СШИ "Дарын" г. Караганда;

-Джангалиев Дарын, ШЛ им. С. Саттарова г. Караганда.

Призеры олимпиады (ІІместо-14 учащихся):

-Адамов Аббас, СОШ № 74 г. Караганда;

-Балабиева Айгүлім, ОШ им. С.Сейфуллина Нуринского района;

-Қызылбай Айбота, ШГ им. А. Байтурсынулы г. Караганда;

-Рыспек Алтынбек, ШЛ № 66 г. Караганда;-Қордабай Алмат, СШИ "Дарын" г. Караганда;-Елеуов Бекжан, СШИ им. Жамбыла г. Караганда;-Ниязбекова Аружан, ОШ им.М.Дулатұлы Нуринского района;-Садвакасова Дильназ, СОШ им. А. Бокейхана г. Караганда;-Қаранайқызы Қарақат, ОШ №16 г. Балхаш;-Оразбекова Арайлым, ШЛ №2 им. Абая г. Балхаш;-Амантай Толқын, ОШ №1 г. Жезказган;-Хасен Әдемі, СШ №13 г. Жезказган;-Серік Ажар, СОШ №61 г. Караганда;         -Сушкевич Карина, ОШ №15 г. Сатпаев.Призеры олимпиады (ІІІ место-31 учащийся):-Прокопьева Диана, ШЦДО им. П.Корниенко Абайского района;-Жолтай Раушан, Уштобинская ОШ (РЦ) Бухаржырауского района;-Қуанышбек Айжан, СШ №11 г. Жезказган;-Омар Нұрай, СОШ № 36 г. Караганда;-Садықбек Жансая, ОШ №15 г. Сатпаев;-Әбден Әбдіәзиз, БИЛ №3 г. Жезказган;-Сүйеу Әліби, СШИ "Зияткер" г. Балхаш;-Айтуганова Лаура, СШИ им. Жамбыла г. Караганда;-Мартынова Александра, № 30 ОШ г. Каражал;-Орловская Раиса, Женская гимназия г. Темиртау;-Сабит Дильназ, СШИ "Зияткер" г. Балхаш;-Алдашева Камила, гимназия им. К. Сатпаева г. Караганда;-Құттымұратов Ернұр, СОШ № 18 г. Караганда;-Мағұрыпқанқызы Айшуақ, ШГ №5 Абайского района;-Кадирбекова Ботакөз, ШГ им. Ж. Акылбаева Шетского района:-Ахметова Алуа, ШЛ им. Ю.А.Гагарина Шетского района;-Жолдыбай Гүлназ, ОШ №15 Улытауского района;-Таимова Азиза, СШИ "Зияткер" г. Балхаш;-Дюсен Жаннұр, СШИ "Зияткер" г. Балхаш;-Жұмаділда Жанара, ОШ им. А.Сейдимбек Жанааркинского района;-Зинченко Светлана, гимназия № 97 г. Караганда;-Ақылбекова Інжу, СШ № 2 с. Кенгир г. Жезказган;-Укубасова Панар, ОШ №9 Абайского района;-Шасабирова Алина, СОШ № 32 г. Караганда;-Усатова Ангелина, гимназия № 93 г. Караганда;

-Жайылханова Венера, ОШ № 9 г. Шахтинск;

-Серикова Аяжан, Амангельдинская ОШ Бухаржырауского района;

-Маралова Жанель, ОШ РЦ им. К.Нуржанова Актогайского района;

-Мараткызы Мәлике, ОШ №25 Осакаровского района;

-Данилова Златослава, ОШ №4 г. Балхаш;

-Сайлаубай Амина, СШ №1 им.О.Жаутикова Каркаралинского района.

Поздравляем победителей и призеров с победой!