Балаларға қосымша білім беру Аймақтық Ғылыми-Практикалық Орталығы

Региональный Научно-Практический Центр дополнительного образования для детей

Қарағанды облысында жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың облыстық кезеңі аяқталды

Жалпы білім беретін 16 пән бойынша республикалық олимпиаданың облыстық кезеңі «Дарын» РҒПО кестесіне сәйкес 2021 жылғы 22-26 ақпан аралығында онлайн режимінде өткізілді.

Олимпиадаға 777 оқушы сұраныс беріп, 768 оқушы қатысты.

1 дәрежелі дипломға (1 орын) – 42 қатысушы; 2 дәрежелі дипломға (2 орын) – 96 оқушы, 3 дәрежелі (3 орын) дипломға – 182 оқушы ие болды.

Мамандандырылған мектеп-интернаттар арасында Н.Нұрмақов атындағы мамандандырылған мектеп-интернаты, №1 «БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ» лицей-интернаты және «Дарын» мамандандырылған мектеп-интернаты үздік нәтиже көрсетті. Қалалар бойынша Қарағанды, Балқаш және Теміртау қалалары; аудандар арасында Шет, Жаңаарқа, Ақтоғай аудандары жоғары көрсеткіштер көрсетті.

2021 жылғы сәуір айында 88 жеңімпаз мен жүлдегерден тұратын облыстың олимпиадалық командасы жаратылыстану-математикалық (48) және қоғамдық-гуманитарлық (40) бағыттар бойынша республикалық олимпиаданың төртінші (қорытынды) кезеңіне қатысады.

2020-2021 оқу жылында жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың облыстық кезеңінің жеңімпаздары мен жүлдегерлерінің тізімі

Қатысушының аты-жөні

Аудан/қала/ММИ

Мектебі

Сын ыбы

Пәні

Орны

1

Медет Назира

Бұқар жырау ауданы

Ростовка тірек мектебі

10

Қазақ тілі мен әдебиеті

ІІІ

2

Төлеубай Ақмарал

Нұра ауданы

М.Жұмабаев атындағы ЖББМ

10

Қазақ тілі мен әдебиеті

ІІІ

3

Тілеулинова Шырайлым

Ұлытау ауданы

№1 тірек мектебі (РО)

10

Қазақ тілі мен әдебиеті

ІІ

4

Нуркина Айжан

Шет ауданы

Ы.Алтынсарин ат.тірек мектебі

10

Қазақ тілі мен әдебиеті

ІІ

5

Танирберген Дильназ

Балқаш қаласы

С.Сейфуллин ат. №7 МГ

10

Қазақ тілі мен әдебиеті

ІІІ

6

Саятқызы Диана

Қарағанды қаласы

Сәкен Сейфуллин ат. гимназия

10

Қазақ тілі мен әдебиеті

ІІ

7

Тыныбекова Гүлнұр

Қарағанды қаласы

Слами Саттаров ат. МЛ

10

Қазақ тілі мен әдебиеті

ІІІ

8

Букенова Аружан

Облыстық ұйым

Жамбыл атындағы ММИ

10

Қазақ тілі мен әдебиеті

ІІ

9

Қарабекова Нұрай

Облыстық ұйым

"Дарын" ММИ

10

Қазақ тілі мен әдебиеті

ІІІ

10

Талғатова Лаура

Облыстық ұйым

"Мұрагер" ММИ

10

Қазақ тілі мен әдебиеті

І

11

Нұрлыбекқызы Ақерке

Ақтоғай ауданы

Ж.Кеңесбаев атындағы ЖББМ

11

Қазақ тілі мен әдебиеті

ІІІ

12

Казкенова Акбота

Бұқар жырау ауданы

Үштөбе тірек мектебі

11

Қазақ тілі мен әдебиеті

ІІІ

13

Жиенбекова Аружан

Жаңаарқа ауданы

О.Әлібаев ат. ЖББМ

11

Қазақ тілі мен әдебиеті

ІІ

14

Мұзафарқызы Ажар

Шет ауданы

Жамбыл Ақылбаев ат. мектеп-гимназиясы

11

Қазақ тілі мен әдебиеті

ІІІ

15

Есенова Балнұр

Балқаш қаласы

С.Сейфуллин ат. №7 МГ

11

Қазақ тілі мен әдебиеті

ІІ

16

Ержан Айым

Қарағанды қаласы

Мағжан Жұмабаев ат. гимназия

11

Қазақ тілі мен әдебиеті

ІІ

17

Қаржасова Ақерке

Шахтинск қаласы

Әлихан Бөкейханов ат.МЛ

11

Қазақ тілі мен әдебиеті

ІІІ

18

Ойрат Шұғыл

Облыстық ұйым

Жамбыл атындағы ММИ

11

Қазақ тілі мен әдебиеті

ІІІ

19

Шорманова Жұлдыз

Облыстық ұйым

Н.Нұрмақов атындағы ММИ

11

Қазақ тілі мен әдебиеті

ІІ

20

Наурызбай Ұлжан

Облыстық ұйым

"Дарын" ММИ

11

Қазақ тілі мен әдебиеті

І

21

Әмір Мадиана

Облыстық ұйым

№2 БИЛ

11

Қазақ тілі мен әдебиеті

ІІІ

22

Павлов Ярослав

Балқаш қаласы

№17 мектеп-лицейі

10

Қазақ тілі орыс мектебінде

І

23

Стародубова Дарья

Қарағанды қаласы

№97 гимназия

10

Қазақ тілі орыс мектебінде

ІІІ

24

Толстова Влада

Шахтинск қаласы

№ 1 мектеп-гимназиясы

10

Қазақ тілі орыс мектебінде

ІІ

25

Беляева Алиса

Облыстық ұйым

"Зияткер" ММИ

10

Қазақ тілі орыс мектебінде

ІІІ

26

Елшина Виктория

Балқаш қаласы

№17 мектеп-лицейі

11

Қазақ тілі орыс мектебінде

ІІІ

27

Опанасюк Полина

Қарағанды қаласы

№3 гимназия

11

Қазақ тілі орыс мектебінде

ІІ

28

Гладинова Ульяна

Қарағанды қаласы

№32 ЖББОМ

11

Қазақ тілі орыс мектебінде

ІІІ

29

Морозова София

Қарағанды қаласы

Қаныш Сәтбаев атындағы гимназия

11

Қазақ тілі орыс мектебінде

ІІІ

30

Вафина Линара

Сәтбаев қаласы

С.Сейфуллин атындағы гимназия

11

Қазақ тілі орыс мектебінде

І

31

Зырянова Альбина

Балқаш қаласы

№17 мектеп-лицейі

10

Орыс тілі мен әдебиеті

ІІІ

32

Айтбекова Әдемі

Жезқазған қаласы

№26 гимназия

10

Орыс тілі мен әдебиеті

ІІ

33

Дасаева Алиса

Қарағанды қаласы

№1 гимназия

10

Орыс тілі мен әдебиеті

І

34

Ким Дарья

Саран қаласы

№1 мектеп-лицейі

10

Орыс тілі мен әдебиеті

ІІІ

35

Сабадах Мария

Теміртау қаласы

Бірінші техникалық классикалық лицейі

10

Орыс тілі мен әдебиеті

ІІІ

36

Позднякова Виктория

Ақтоғай ауданы

Шашубай к. МББК базасындағы тірек мектебі

11

Орыс тілі мен әдебиеті

ІІІ

37

Шахманова Лана

Қарағанды қаласы

Академик Е.А.Бөкетов атындағы ЖББОМ

11

Орыс тілі мен әдебиеті

ІІ

38

Туякова Дильназ

Қарағанды қаласы

№74 ЖББОМ

11

Орыс тілі мен әдебиеті

ІІІ

39

Марамова Амина

Саран қаласы

№1 мектеп-лицейі

11

Орыс тілі мен әдебиеті

І

40

Ладошина Елизавета

Теміртау қаласы

Т.Әубәкіров атындағы гимназия

11

Орыс тілі мен әдебиеті

ІІ

41

Сайлаубекова Алия

Ұлытау ауданы

№7 Сарысу ЖББМ

10

Орыс тілі қазақ мектебінде

ІІІ

42

Кудышева Томирис

Балқаш қаласы

С.Сейфуллин ат. №7 мектеп-гимназиясы

10

Орыс тілі қазақ мектебінде

ІІІ

43

Сақтаған Ақнұр

Қарағанды қаласы

Мағжан Жұмабаев атындағы гимназия

10

Орыс тілі қазақ мектебінде

І

44

Большаков Владимир

Облыстық ұйым

Н.Нұрмақов атындағы ММИ

10

Орыс тілі қазақ мектебінде

ІІ

45

Тусупбекова Несипжан

Облыстық ұйым

"Дарын" ММИ

10

Орыс тілі қазақ мектебінде

ІІІ

46

Смайлова Дильназ

Облыстық ұйым

№2 БИЛ

10

Орыс тілі қазақ мектебінде

ІІ

47

Канашева Даяна

Қарқаралы ауданы

Егіндібұлақ К.Смайылов ат. №43 ЖББОМ

11

Орыс тілі қазақ мектебінде

ІІІ

48

Жанабекова Жансая

Шет ауданы

Жамбыл Ақылбаев ат. мектеп-гимназиясы

11

Орыс тілі қазақ мектебінде

ІІ

49

Төлен Ақбаян

Қарағанды қаласы

Мағжан Жұмабаев атындағы гимназия

11

Орыс тілі қазақ мектебінде

ІІІ

50

Жамшитова Камила

Қарағанды қаласы

Сәкен Сейфуллин атындағы гимназия

11

Орыс тілі қазақ мектебінде

І

51

Мухтарова Айдана

Қарағанды қаласы

№68 мектеп-интернат

11

Орыс тілі қазақ мектебінде

ІІІ

52

Рымбекова Аяжан

Облыстық ұйым

Жамбыл атындағы ММИ

11

Орыс тілі қазақ мектебінде

ІІІ

53

Разакова Аружан

Балқаш қаласы

Әлихан Бөкейханов ат. №15 МЛ

10

Ағылшын тілі

ІІІ

54

Назаренко Олеся

Саран қаласы

№17 мектеп-гимназиясы

10

Ағылшын тілі

ІІІ

55

Онищенко Александр

Теміртау қаласы

№19 ЖББМ

10

Ағылшын тілі

ІІІ

56

Карина Аянат

Облыстық ұйым

Н.Нұрмақов атындағы ММИ

10

Ағылшын тілі

ІІІ

57

Туленова Айдана

Облыстық ұйым

"Дарын" ММИ

10

Ағылшын тілі

ІІ

58

Амангельдиева Адель

Облыстық ұйым

"Мұрагер" ММИ

10

Ағылшын тілі

ІІІ

59

Жахина Дильназ

Облыстық ұйым

"Мұрагер" ММИ

10

Ағылшын тілі

ІІІ

60

Зикирова Карина

Облыстық ұйым

"Мұрагер" ММИ

10

Ағылшын тілі

ІІІ

61

Қалқаман Ерасыл

Облыстық ұйым

"Мұрагер" ММИ

10

Ағылшын тілі

І

62

Цай Алина

Облыстық ұйым

"Мұрагер" ММИ

10

Ағылшын тілі

ІІ

63

Рахметжан Ақнар

Облыстық ұйым

№2 БИЛ

10

Ағылшын тілі

ІІІ

64

Косякова Полина

Облыстық ұйым

"Зияткер" ММИ

10

Ағылшын тілі

ІІІ

65

Исмагулова Алия

Балқаш қаласы

Абай атындағы №2 МЛ

11

Ағылшын тілі

ІІІ

66

Жумабаева Алтынай

Жезқазған қаласы

№1 ЖББМ

11

Ағылшын тілі

ІІІ

67

Коровиков Алексей

Қарағанды қаласы

№93 гимназия

11

Ағылшын тілі

І

68

Махмудова Раяна

Қарағанды қаласы

№97 гимназия

11

Ағылшын тілі

ІІІ

69

Тәңірберген Аяжан

Приозерск қаласы

№1 ЖББОМ

11

Ағылшын тілі

ІІІ

70

Байсеитов Диас

Шахтинск қаласы

№ 7 ЖББМ

11

Ағылшын тілі

ІІІ

71

Игілік Мейіржан

Облыстық ұйым

Н.Нұрмақов атындағы ММИ

11

Ағылшын тілі

ІІІ

72

Ахметова Ажар

Облыстық ұйым

"Мұрагер" ММИ

11

Ағылшын тілі

ІІ

73

Хажмуратова Жанель

Облыстық ұйым

"Мұрагер" ММИ

11

Ағылшын тілі

ІІ

74

Чапаган Данияр

Облыстық ұйым

"Мұрагер" ММИ

11

Ағылшын тілі

ІІІ

75

Турар Аян

Облыстық ұйым

№1 БИЛ

11

Ағылшын тілі

ІІ

76

Талғат Марғұлан

Облыстық ұйым

№1 БИЛ

11

Ағылшын тілі

ІІІ

77

Скалепова Малена

Облыстық ұйым

№2 БИЛ

11

Ағылшын тілі

ІІ

78

Сахарова Елизавета

Қарағанды қаласы

№97 гимназия

10

Неміс тілі

ІІ

79

Алдынгарова Диана

Қарағанды қаласы

№3 гимназия

10

Неміс тілі

І

80

Жанатай Әлия

Облыстық ұйым

Жамбыл атындағы ММИ

10

Неміс тілі

ІІІ

81

Абильдина Амира

Облыстық ұйым

№2 БИЛ

10

Неміс тілі

ІІІ

82

Суркова Дарья

Теміртау қаласы

Т.Әубәкіров атындағы гимназия

11

Неміс тілі

ІІ

83

Абзал Дэниз

Облыстық ұйым

№1 БИЛ

11

Неміс тілі

І

84

Дуйсенбек Илияс

Облыстық ұйым

№1 БИЛ

11

Неміс тілі

ІІІ

85

Дюсембаева Карина

Қарағанды қаласы

№97 гимназия

10

Француз тілі

ІІ

86

Маратова Асель

Қарағанды қаласы

№97 гимназия

10

Француз тілі

І

87

Бақдәулет Ақнұр

Облыстық ұйым

"Мұрагер" ММИ

10

Француз тілі

ІІІ

88

Шайменова Айсулу

Қарағанды қаласы

№93 гимназия

11

Француз тілі

ІІ

89

Литвинова Вероника

Қарағанды қаласы

№3 гимназия

11

Француз тілі

І

90

Абдулла Нұрлан

Облыстық ұйым

Жамбыл атындағы ММИ

11

Француз тілі

ІІІ

91

Хабыл Анель

Ақтоғай ауданы

Шашубай к. МББК базасындағы тірек мектебі

10

Қазақстан тарихы

ІІІ

92

Метрбай Қанағат

Ұлытау ауданы

№7 Сарысу ЖББМ

10

Қазақстан тарихы

ІІІ

93

Нұрлыбек Балдырған

Шет ауданы

Абай атындағы ЖББОМ

10

Қазақстан тарихы

ІІІ

94

Хасен Әдемі

Жезқазған қаласы

№13 ЖББМ

10

Қазақстан тарихы

ІІІ

95

Ивасенко Александр

Қарағанды қаласы

№95 мектеп-гимназиясы

10

Қазақстан тарихы

ІІІ

96

Жиенбай Бейбарыс

Приозерск қаласы

№1 ЖББОМ

10

Қазақстан тарихы

ІІІ

97

Байдильдинов Жангир

Саран қаласы

№17 мектеп-гимназиясы

10

Қазақстан тарихы

ІІ

98

Серік Жансая

Облыстық ұйым

Жамбыл атындағы ММИ

10

Қазақстан тарихы

ІІ

99

Рысбекұлы Қайсар

Облыстық ұйым

"Мұрагер" ММИ

10

Қазақстан тарихы

ІІ

100

Ахан Ерасыл

Облыстық ұйым

№1 БИЛ

10

Қазақстан тарихы

І

101

Әбден Әбдіәзиз

Облыстық ұйым

№3 БИЛ

10

Қазақстан тарихы

ІІІ

102

Таимова Азиза

Облыстық ұйым

"Зияткер" ММИ

10

Қазақстан тарихы

ІІ

103

Құсайын Нұркелді

Ақтоғай ауданы

Шашубай к. МББК базасындағы тірек мектебі

11

Қазақстан тарихы

ІІІ

104

Жарылғасынова Сабина

Жаңаарқа ауданы

№132 ЖББМ

11

Қазақстан тарихы

ІІІ

105

Қабышев Темірхан

Қарқаралы ауданы

Талды а. №19 ЖББОМ

11

Қазақстан тарихы

ІІІ

106

Төлеу Алуа

Шет ауданы

Ш.Батталова атындағы тірек мектебі

11

Қазақстан тарихы

ІІІ

107

Тлеугабылова Аружан

Балқаш қаласы

№16 ЖББОМ

11

Қазақстан тарихы

ІІІ

108

Әубакір Аяулым

Қарағанды қаласы

Сәкен Сейфуллин атындағы гимназия

11

Қазақстан тарихы

ІІ

109

Корабаева Мерей

Қарағанды қаласы

Мағжан Жұмабаев атындағы гимназия

11

Қазақстан тарихы

ІІІ

110

Акпарова Аяулым

Саран қаласы

Абай ат. негізгі мектеп

11

Қазақстан тарихы

ІІІ

111

Бейсенбаева Жансая

Теміртау қаласы

№8 ЖББОМ

11

Қазақстан тарихы

ІІ

112

Маралов Әділет

Облыстық ұйым

"Дарын" ММИ

11

Қазақстан тарихы

ІІ

113

Бокебаев Темирлан

Облыстық ұйым

"Мұрагер" ММИ

11

Қазақстан тарихы

І

114

Құлатай Ермурат

Облыстық ұйым

№1 БИЛ

11

Қазақстан тарихы

ІІІ

115

Несіпбекова Диана

Жаңаарқа ауданы

Ж.Сәдуақасов ат. ЖББМ

10

Құқықтану негіздері

ІІІ

116

Тлешқызы Әйгерім

Қарағанды қаласы

Мағжан Жұмабаев атындағы гимназия

10

Құқықтану негіздері

ІІІ

117

Айтуганова Лаура

Облыстық ұйым

Жамбыл атындағы ММИ

10

Құқықтану негіздері

І

118

Зейнғабыл Арсен

Облыстық ұйым

№1 БИЛ

10

Құқықтану негіздері

ІІ

119

Тыркесбаев Ислам

Облыстық ұйым

"Зияткер" ММИ

10

Құқықтану негіздері

ІІ

120

Наушабаева Айғаным

Қарқаралы ауданы

О.Жәутіков ат.№1 ЖББОМ

11

Құқықтану негіздері

І

121

Тілекенова Аружан

Жезқазған қаласы

№1 ЖББМ

11

Құқықтану негіздері

ІІІ

122

Юрьева Софья

Қарағанды қаласы

№82 ЖББОМ

11

Құқықтану негіздері

ІІІ

123

Хасенова Макпал

Қарағанды қаласы

Мағжан Жұмабаев атындағы гимназия

11

Құқықтану негіздері

ІІІ

124

Шабанбаев Азийхан

Приозерск қаласы

№1 ЖББОМ

11

Құқықтану негіздері

ІІІ

125

Халикова Саида

Теміртау қаласы

Т.Әубәкіров атындағы гимназия

11

Құқықтану негіздері

ІІІ

126

Тульева Кенжегүл

Облыстық ұйым

№2 БИЛ

11

Құқықтану негіздері

ІІ

127

Асқатова Нұрәсем

Бұқар жырау ауданы

Көкпекті ЖББМ

10

Өзін-өзі тану

ІІІ

128

Кадирбекова Ботакоз

Шет ауданы

Жамбыл Ақылбаев ат. мектеп-гимназиясы

10

Өзін-өзі тану

І

129

Сұлтанбек Нұрсезім

Жезқазған қаласы

№3 ЖББМ

10

Өзін-өзі тану

ІІ

130

Тусупбекова Саяжан

Қарағанды қаласы

№16 ЖББОМ

10

Өзін-өзі тану

ІІІ

131

Калиева Аяулым

Сәтбаев қаласы

№19 мектеп-лицейі

10

Өзін-өзі тану

ІІ

132

Ермеков Дәниел

Облыстық ұйым

Н.Нұрмақов атындағы ММИ

10

Өзін-өзі тану

ІІІ

133

Кусаинов Джангир

Облыстық ұйым

"АТ" ММЛИ

10

Өзін-өзі тану

ІІІ

134

Сарсембаева Дарина

Облыстық ұйым

"Зияткер" ММИ

10

Өзін-өзі тану

ІІІ

135

Туралыкова Аида

Бұқар жырау ауданы

С.Торайғыров атындағы тірек мектебі

11

Өзін-өзі тану

ІІІ

136

Қуаныш Толқын

Балқаш қаласы

Әлихан Бөкейханов ат. №15 мектеп-лицейі

11

Өзін-өзі тану

ІІ

137

Мейрамбек Томирис

Жезқазған қаласы

№9 мектеп-интернаты

11

Өзін-өзі тану

ІІ

138

Бауэр Александра

Қарағанды қаласы

№1 гимназия

11

Өзін-өзі тану

ІІІ

139

Шынаров Олжас

Облыстық ұйым

Жамбыл атындағы ММИ

11

Өзін-өзі тану

ІІІ

140

Тугелбаева Каракат

Облыстық ұйым

Н.Нұрмақов атындағы ММИ

11

Өзін-өзі тану

І

141

Кабижан Айша

Облыстық ұйым

№2 БИЛ

11

Өзін-өзі тану

ІІ

142

Тишжан Айзат

Ақтоғай ауданы

К.Байсейітова атындағы тірек мектебі

9

Математика

ІІІ

143

Серікбол Өзгеріс

Бұқар жырау ауданы

Ботақара ЖББМ

9

Математика

ІІІ

144

Алгамжанов Мейіржан

Балқаш қаласы

Абай ат. №2 МЛ

9

Математика

І

145

Уразбай Анита

Приозерск қаласы

№1 ЖББОМ

9

Математика

ІІІ

146

Таңат Нұрсұлтан

Облыстық ұйым

"Дарын" ММИ

9

Математика

ІІІ

147

Нуркенова Наргиз

Облыстық ұйым

"Дарын" ММИ

9

Математика

ІІІ

148

Жаңабай Мирас

Облыстық ұйым

"Мұрагер" ММИ

9

Математика

ІІІ

149

Жунусов Таир

Облыстық ұйым

№1 БИЛ

9

Математика

ІІ

150

Өмірбекова Зухра

Облыстық ұйым

№2 БИЛ

9

Математика

ІІІ

151

Төлеуов Самат

Облыстық ұйым

№3 БИЛ

9

Математика

ІІІ

152

Иваненко Дмитрий

Облыстық ұйым

"АТ" ММЛИ

9

Математика

ІІІ

153

Аркенов Руслан

Облыстық ұйым

"Зияткер" ММИ

9

Математика

ІІІ

154

Акылбекова Нуризат

Жаңаарқа ауданы

Б.Амалбеков ат ЖББМ

10

Математика

ІІІ

155

Қасымова Назым

Балқаш қаласы

С.Сейфуллин ат. №7 МГ

10

Математика

ІІ

156

Егінбай Алдияр

Қарағанды қаласы

М.Жұмабаев ат.гимназия

10

Математика

ІІІ

157

Сайдулла Зухра

Теміртау қаласы

№8 ЖББОМ

10

Математика

ІІІ

158

Болатбек Әйгерім

Облыстық ұйым

Н.Нұрмақов атындағы ММИ

10

Математика

ІІІ

159

Мейрам Әділет

Облыстық ұйым

"Дарын" ММИ

10

Математика

ІІІ

160

Нұртасов Жанибек

Облыстық ұйым

"Дарын" ММИ

10

Математика

І

161

Буланин Артем

Облыстық ұйым

№1 БИЛ

10

Математика

ІІ

162

Әліп Абусалим

Облыстық ұйым

№3 БИЛ

10

Математика

ІІІ

163

Ыдырысов Дулат

Балқаш қаласы

С.Сейфуллин ат. №7 мектеп-гимназиясы

11

Математика

ІІ

164

Зотов Семен

Қарағанды қаласы

№2 лицей

11

Математика

І

165

Чепурина Елизавета

Қарағанды қаласы

Қаныш Сәтбаев атындағы гимназия

11

Математика

ІІІ

166

Адилов Биржан

Облыстық ұйым

"Дарын" ММИ

11

Математика

ІІ

167

Ниязова Дилара

Облыстық ұйым

№2 БИЛ

11

Математика

ІІІ

168

Зекен Расул

Облыстық ұйым

№3 БИЛ

11

Математика

ІІІ

169

Набиева Диана

Жаңаарқа ауданы

Ж.Сәдуақасов ат. ЖББМ

9

Физика

ІІІ

170

Дернова Валерия

Нұра ауданы

Ы.Алтынсарин атындағы ЖББМ

9

Физика

ІІІ

171

Әбілхан Мансұр

Ұлытау ауданы

№6 тірек мектебі

9

Физика

ІІІ

172

Базылова Акерке

Шет ауданы

Ы.Алтынсарин ат.тірек мектебінің интернаты

9

Физика

ІІІ

173

Тыныс Айдана

Приозерск қаласы

№1 ЖББОМ

9

Физика

ІІІ

174

Исенов Нурахмет

Теміртау қаласы

Бірінші техникалық классикалық лицейі

9

Физика

І

175

Имашева Мадина

Облыстық ұйым

Н.Нұрмақов атындағы ММИ

9

Физика

ІІ

176

Кузнецов Артем

Облыстық ұйым

"Дарын" ММИ

9

Физика

ІІ

177

Нұртасов Қазбек

Облыстық ұйым

"Дарын" ММИ

9

Физика

ІІ

178

Аманбек Дәулет

Облыстық ұйым

"Мұрагер" ММИ

9

Физика

ІІ

179

Ли Максим

Облыстық ұйым

"Зияткер" ММИ

9

Физика

ІІІ

180

Бердімұрат Жұлдыз

Облыстық ұйым

«Озат» АТ ММЛИ

9

Физика

ІІІ

181

Мұхтар Әділет

Облыстық ұйым

«Озат» АТ ММЛИ

9

Физика

ІІІ

182

Ерлан Динара

Ақтоғай ауданы

Қошқар тірек мектебі

10

Физика

ІІІ

183

Танатова Аяулым

Балқаш қаласы

№8 ЖББОМ

10

Физика

ІІІ

184

Қабден Наркез

Жезқазған қаласы

№8 гимназия

10

Физика

ІІІ

185

Усов Кирилл

Қарағанды қаласы

№2 лицей

10

Физика

ІІІ

186

Оңдасын Асылжан

Сәтбаев қаласы

№1 мектеп-гимназиясы

10

Физика

ІІ

187

Шәріп Бексұлтан

Облыстық ұйым

Н.Нұрмақов атындағы ММИ

10

Физика

І

188

Алмаз Асанәлі

Облыстық ұйым

"Дарын" ММИ

10

Физика

ІІ

189

Высоцкий Александр

Облыстық ұйым

"Дарын" ММИ

10

Физика

ІІ

190

Марат Ақбота

Облыстық ұйым

"Дарын" ММИ

10

Физика

ІІ

191

Хибашев Артур

Облыстық ұйым

"Мұрагер" ММИ

10

Физика

ІІІ

192

Серкибаев Диас

Облыстық ұйым

№1 БИЛ

10

Физика

І

193

Байбосынов Өмір

Облыстық ұйым

№1 БИЛ

10

Физика

ІІ

194

Ахмедия Жарас

Жаңаарқа ауданы

Б.Амалбеков ат ЖББМ

11

Физика

ІІІ

195

Картаев Тамерлан

Нұра ауданы

М.Жұмабаев атындағы ЖББМ

11

Физика

ІІ

196

Мұса Ернұр

Шет ауданы

Жамбыл Ақылбаев ат. мектеп-гимназиясы

11

Физика

ІІ

197

Сәкенова Айдана

Балқаш қаласы

Ә.Бөкейханов ат. №15 МЛ

11

Физика

ІІ

198

Поветин Илья

Қарағанды қаласы

Қаныш Сәтбаев атындағы гимназия

11

Физика

ІІІ

199

Көшек Нұрсұлтан

Сәтбаев қаласы

№16 ЖББМ

11

Физика

ІІІ

200

Приходченко Карина

Теміртау қаласы

Бірінші техникалық классикалық лицейі

11

Физика

ІІІ

201

Усембекова Тогжан

Облыстық ұйым

Н.Нұрмақов атындағы ММИ

11

Физика

І

202

Еркін Ернұр

Облыстық ұйым

"Дарын" ММИ

11

Физика

ІІ

203

Лұқпан Шығыс

Облыстық ұйым

"Дарын" ММИ

11

Физика

ІІІ

204

Балтабаева Аяжан

Облыстық ұйым

№2 БИЛ

11

Физика

ІІІ

205

Әлияс Диас

Қарағанды қаласы

№4 ЖББОМ

9

Химия

ІІІ

206

Султанмахметова Альхан

Облыстық ұйым

"Дарын" ММИ

9

Химия

ІІІ

207

Такирова Шаһзада

Облыстық ұйым

"Дарын" ММИ

9

Химия

ІІІ

208

Қойшыбай Шыңғыс

Облыстық ұйым

№1 БИЛ

9

Химия

І

209

Сабыр Мəди

Облыстық ұйым

№1 БИЛ

9

Химия

ІІІ

210

Жәкібай Нұрай

Облыстық ұйым

№2 БИЛ

9

Химия

ІІІ

211

Қапаш Мағжан

Облыстық ұйым

№3 БИЛ

9

Химия

ІІ

212

Аманбек Аружан

Облыстық ұйым

"Өркен" ММИ

9

Химия

ІІ

213

Серікбай Әдемі

Балқаш қаласы

№16 жалпы білім беретін мектебі

10

Химия

ІІІ

214

Токсамбаев Асанали

Қарағанды қаласы

№1 гимназия

10

Химия

ІІ

215

Кыдыкенова Камилла

Қарағанды қаласы

№93 гимназия

10

Химия

ІІІ

216

Чен Павел

Қарағанды қаласы

№2 лицей

10

Химия

ІІ

217

Михайленко Елизавета

Теміртау қаласы

№1 гимназия

10

Химия

ІІ

218

Қасымалы Мадияр

Облыстық ұйым

№1 БИЛ

10

Химия

І

219

Сəлем Асанали

Облыстық ұйым

№1 БИЛ

10

Химия

І

220

Төлеу Саяжан

Облыстық ұйым

№2 БИЛ

10

Химия

ІІІ

221

Беспаева Алия

Шет ауданы

Жамбыл Ақылбаев ат. мектеп-гимназиясы

11

Химия

ІІІ

222

Қазбек Айзат

Балқаш қаласы

№16 ЖББОМ

11

Химия

ІІІ

223

Лыжник Полина

Теміртау қаласы

Бірінші техникалық классикалық лицейі

11

Химия

ІІІ

224

Жасталапқызы Әсел

Облыстық ұйым

Н.Нұрмақов атындағы ММИ

11

Химия

І

225

Жакен Томирис

Облыстық ұйым

№2 БИЛ

11

Химия

ІІІ

226

Талгат Нурбол

Облыстық ұйым

№3 БИЛ

11

Химия

ІІ

227

Лебедко Никита

Облыстық ұйым

"Зияткер" ММИ

11

Химия

ІІ

228

Сиязбекова Ляйля

Балқаш қаласы

С.Сейфуллин ат. №7 МЛ

9

Биология

ІІІ

229

Шугаев Темирлан

Балқаш қаласы

№17 мектеп-лицейі

9

Биология

ІІІ

230

Мутуарова Альбина

Қарағанды қаласы

№93 гимназия

9

Биология

ІІІ

231

Жандылдакызы Лейла

Облыстық ұйым

Н.Нұрмақов атындағы ММИ

9

Биология

ІІІ

232

Ергазина Алина

Облыстық ұйым

Н.Нұрмақов атындағы ММИ

9

Биология

ІІ

233

Сакенова Шахназ

Облыстық ұйым

Н.Нұрмақов атындағы ММИ

9

Биология

ІІ

234

Князгалиева Зарина

Облыстық ұйым

"Дарын" ММИ

9

Биология

ІІІ

235

Мелсова Сания

Облыстық ұйым

"Мұрагер" ММИ

9

Биология

І

236

Сəдібек Хақназар

Облыстық ұйым

№1 БИЛ

9

Биология

ІІІ

237

Тлеуханов Аман

Облыстық ұйым

№1 БИЛ

9

Биология

ІІІ

238

Қазтаев Нұрлыжан

Облыстық ұйым

№3 БИЛ

9

Биология

ІІІ

239

Семенбай Ерасыл

Облыстық ұйым

№3 БИЛ

9

Биология

ІІ

240

Жанабекова Аружан

Шет ауданы

Жамбыл Ақылбаев ат. мектеп-гимназиясы

10

Биология

ІІ

241

Пан Маргарита

Қарағанды қаласы

№93 гимназия

10

Биология

ІІ

242

Курий Екатерина

Теміртау қаласы

Т.Әубәкіров ат. гимназия

10

Биология

ІІІ

243

Хазы Ақбота

Облыстық ұйым

Жамбыл атындағы ММИ

10

Биология

ІІІ

244

Багдатова Айсана

Облыстық ұйым

Н.Нұрмақов атындағы ММИ

10

Биология

ІІІ

245

Першина Ксения

Облыстық ұйым

"Дарын" ММИ

10

Биология

ІІІ

246

Ким Мария

Облыстық ұйым

"Мұрагер" ММИ

10

Биология

І

247

Əбілғазыұлы Аңсар

Облыстық ұйым

№1 БИЛ

10

Биология

ІІІ

248

Әлиакпарова Зере

Облыстық ұйым

№2 БИЛ

10

Биология

ІІІ

249

Абильдинов Темирлан

Облыстық ұйым

№3 БИЛ

10

Биология

ІІІ

250

Аманкелдиева Қарақат

Шет ауданы

Жамбыл Ақылбаев ат. мектеп-гимназиясы

11

Биология

ІІІ

251

Батарбеккызы Раушан

Балқаш қаласы

Әлихан Бөкейханов ат. №15 мектеп-лицейі

11

Биология

ІІІ

252

Эдельханова Ульяна

Қарағанды қаласы

№93 гимназия

11

Биология

ІІ

253

Токтабекова Аделя

Облыстық ұйым

Н.Нұрмақов атындағы ММИ

11

Биология

ІІІ

254

Асылханова Лейла

Облыстық ұйым

Н.Нұрмақов атындағы ММИ

11

Биология

ІІІ

255

Колесникова Анастасия

Облыстық ұйым

"Дарын" ММИ

11

Биология

ІІІ

256

Улаков Ануар

Облыстық ұйым

"Мұрагер" ММИ

11

Биология

І

257

Əли Алдияр

Облыстық ұйым

№1 БИЛ

11

Биология

ІІІ

258

Мекентай Бейбарыс

Облыстық ұйым

№1 БИЛ

11

Биология

ІІ

259

Уахи Әділжан

Абай ауданы

Абай ат. тірек мектебі

9

География

ІІІ

260

Кабдулина Гульназ

Ақтоғай ауданы

Шашубай к. МББК базасындағы тірек мектебі

9

География

І

261

Балташ Нұрсұлтан

Қарқаралы ауданы

Бесоба а. №8 ЖББОМ

9

География

ІІ

262

Фархатов Айбол

Балқаш қаласы

№16 ЖББОМ

9

География

ІІ

263

Ибадильда Диас

Жезқазған қаласы

№1 ЖББМ

9

География

ІІ

264

Олексюк Александр

Қарағанды қаласы

№45 гимназия

9

География

ІІ

265

Алиасқаров Ақансері

Теміртау қаласы

Ғ.Мұстафин ат. ЖББОМ

9

География

ІІІ

266

Тлеубеков Нурдаулет

Облыстық ұйым

Жамбыл атындағы ММИ

9

География

ІІІ

267

Сансызбаева Дильназ

Облыстық ұйым

Н.Нұрмақов атындағы ММИ

9

География

ІІ

268

Құрманғалиев Иманғали

Облыстық ұйым

"Дарын" ММИ

9

География

ІІІ

269

Сагатова Гульзат

Облыстық ұйым

«Озат» АТ ММЛИ

9

География

ІІІ

270

Барлыбаева Зейнеп

Абай ауданы

Абай Құнанбаев ат. №5 МГ

10

География

ІІ

271

Саттыбай Арайлым

Балқаш қаласы

№16 ЖББОМ

10

География

ІІ

272

Кузин Илья

Қарағанды қаласы

№97 гимназия

10

География

ІІІ

273

Оспанова Айда

Қарағанды қаласы

№23 ЖББОМ

10

География

ІІ

274

Қосымбек Эрика

Қарағанды қаласы

Әль-Фараби атындағы мектеп-гимназия

10

География

ІІІ

275

Хасанова Руслана

Шахтинск қаласы

№ 6 ЖББМ

10

География

ІІІ

276

Тұрсын Шарапат

Облыстық ұйым

Жамбыл атындағы ММИ

10

География

І

277

Мұрат Толғанай

Облыстық ұйым

Н.Нұрмақов атындағы ММИ

10

География

ІІ

278

Қорған Рабия

Облыстық ұйым

"Мұрагер" ММИ

10

География

ІІІ

279

Санаубарова Алима

Облыстық ұйым

"Мұрагер" ММИ

10

География

ІІІ

280

Дюсен Жаннұр

Облыстық ұйым

"Зияткер" ММИ

10

География

ІІІ

281

Еркинбек Толганай

Қарқаралы ауданы

Бақты а. №21 ЖББОМ

11

География

ІІІ

282

Серікбай Айнұр

Балқаш қаласы

Ә.Бөкейханов ат.№15 МЛ

11

География

ІІІ

283

Еркінова Дариға

Жезқазған қаласы

№8 гимназия

11

География

ІІІ

284

Жидкова Дарья

Қарағанды қаласы

№3 гимназия

11

География

ІІ

285

Никитина Валерия

Қарағанды қаласы

Қаныш Сәтбаев атындағы гимназия

11

География

І

286

Абрамов Дмитрий

Шахтинск қаласы

№ 1 мектеп-гимназиясы

11

География

ІІ

287

Мади Темірлан

Облыстық ұйым

Н.Нұрмақов атындағы ММИ

11

География

ІІ

288

Қайсарбекова Баян

Облыстық ұйым

"Дарын" ММИ

11

География

ІІ

289

Хусаинова Дильназ

Облыстық ұйым

"Дарын" ММИ

11

География

ІІ

290

Избасарова Айару

Облыстық ұйым

"Мұрагер" ММИ

11

География

ІІІ

291

Намыс Аймухаммед

Облыстық ұйым

"Мұрагер" ММИ

11

География

ІІІ

292

Абдижали Бақберген

Облыстық ұйым

№1 БИЛ

11

География

ІІІ

293

Бейсенова Ақерке

Облыстық ұйым

№2 БИЛ

11

География

ІІ

294

Турсынбекова Айдана

Облыстық ұйым

"Зияткер" ММИ

11

География

ІІІ

295

Бекберген Ислам

Жаңаарқа ауданы

Б.Амалбеков ат ЖББМ

9

Информатика

ІІІ

296

Төлеубай Гаухар

Шет ауданы

Жамбыл Ақылбаев ат. мектеп-гимназиясы

9

Информатика

ІІІ

297

Мұхамеджанов Нурдаулет

Жезқазған қаласы

Қ.Сәтбаев атындағы №7 мектеп-лицейі

9

Информатика

ІІІ

298

Пердебай Рамазан

Облыстық ұйым

Н.Нұрмақов атындағы ММИ

9

Информатика

І

299

Далелхан Махмуд

Облыстық ұйым

Н.Нұрмақов атындағы ММИ

9

Информатика

ІІ

300

Жанұзақ Абылай

Облыстық ұйым

Н.Нұрмақов атындағы ММИ

9

Информатика

ІІ

301

Абишева Асем

Облыстық ұйым

№2 БИЛ

9

Информатика

І

302

Майлыбаев Ерасыл

Облыстық ұйым

№3 БИЛ

9

Информатика

ІІІ

303

Сералыұлы Ерасыл

Облыстық ұйым

"Зияткер" ММИ

9

Информатика

ІІІ

304

Рымханов Камалхан

Облыстық ұйым

«Озат» АТ ММЛИ

9

Информатика

ІІІ

305

Мейрманова Карина

Жаңаарқа ауданы

№132 ЖББМ

10

Информатика

ІІІ

306

Айдынқызы Медина

Балқаш қаласы

Абай атындағы №2 мектеп-лицейі

10

Информатика

ІІІ

307

Шәріпов Айтуған

Жезқазған қаласы

№9 мектеп-интернаты

10

Информатика

І

308

Жахаев Мадияр

Облыстық ұйым

Жамбыл атындағы ММИ

10

Информатика

І

309

Бағдатұлы Даниал

Облыстық ұйым

Н.Нұрмақов атындағы ММИ

10

Информатика

ІІІ

310

Рахимжанов Елжан

Облыстық ұйым

Н.Нұрмақов атындағы ММИ

10

Информатика

ІІ

311

Ермек Дамир

Облыстық ұйым

Н.Нұрмақов атындағы ММИ

10

Информатика

ІІ

312

Орынбай Бахтияр

Облыстық ұйым

№1 БИЛ

10

Информатика

ІІІ

313

Елемесова Аружан

Облыстық ұйым

№2 БИЛ

10

Информатика

ІІ

314

Қайролла Қайырхан

Облыстық ұйым

№3 БИЛ

10

Информатика

ІІІ

315

Зайка Виктор

Жаңаарқа ауданы

№132 ЖББМ

11

Информатика

ІІІ

316

Рыспай Алихан

Облыстық ұйым

Жамбыл атындағы ММИ

11

Информатика

І

317

Казтаев Алишер

Облыстық ұйым

Н.Нұрмақов атындағы ММИ

11

Информатика

ІІ

318

Кульбаев Эрнар

Облыстық ұйым

Н.Нұрмақов атындағы ММИ

11

Информатика

ІІ

319

Тлеужан Дархан

Облыстық ұйым

№1 БИЛ

11

Информатика

ІІІ

320

Сəкенұлы Мақсат

Облыстық ұйым

№1 БИЛ

11

Информатика

ІІ

321

Филимонов Дмитрий

Облыстық ұйым

"Зияткер" ММИ

11

Информатика

ІІІ